UITNODIGING - Innovatieve energievoorzieningen in de gebouwde omgeving

Aangeleverd door: VNO-NCW Noordwest-Holland

Graag nodigt VNO-NCW Noordwest-Holland je uit voor een inspirerende bijeenkomst op woensdag 6 mei 2026 in Heerhugowaard. Tijdens deze middag staat een actueel en urgent thema centraal: innovatieve energievoorzieningen in de gebouwde omgeving, in het bijzonder binnen het project Stationspark aan de Industriestraat te Heerhugowaard.
In dit gebied wordt gewerkt aan een toekomstbestendige combinatie van woningen, zorgappartementen en bedrijfsruimte. Dit project komt tot stand door een intensieve samenwerking tussen Gemeente, Belle-Vue, Bot Bouw, Schouten Techniek en Eco-Well. Juist deze samenwerking maakt het mogelijk om innovatieve en duurzame oplossingen daadwerkelijk te realiseren.


Bijeenkomst: Innovatieve energievoorzieningen in de gebouwde omgeving
Stationspark Heerhugowaard
Woensdag 6 mei
14.30 - 18.15 uur
Heer Hugo, Gildestraat 2, 1704 AG Heerhugowaard


Aanmelden als lid in de West app!
Als lid van VNO-NCW Noordwest-Holland kun je je aanmelden via de app. Je mag ook een introducé meenemen. Deze persoon graag ook aanmelden via de app.

Geen lid of lukt aanmelden via de app niet?
Aanmelden voor deze bijeenkomst kan dan via dit aanmeldformulier (https://forms.office.com/pages/responsepage.aspx?id=aMqA3iLd0kqzOdQ-UT-iQUlfF7vKa75DuX4prKdCKdFUQVFSS0lKS1ZKTUlQRlkxQldDSDg4UkY0TyQlQCNjPTEu&web=1&wdLOR=cC0C75267-F171-45D3-8D4E-55D9F5BC4692&route=shorturl).

 

Tijdens de bijeenkomst delen de partijen hun kennis en praktijkervaringen, waaronder:
- Het laagtemperatuur tapwatersysteem (SELWO), een baanbrekende innovatie binnen de gebouwde omgeving
- Een gesloten bronsysteem dat bijdraagt aan energiezuinige gebouwen (A+++)
- De rol van samenwerking in het haalbaar maken van duurzame ambities


Daarnaast krijg je een unieke inkijk in de praktijk met een bezoek aan de bouwplaats en een demonstratie van het aanbrengen van een gesloten bronsysteem.


In een tijd van stijgende energiekosten en geopolitieke onzekerheid biedt deze middag concrete inzichten in hoe je als ondernemer of stakeholder kunt inspelen op:

- Lagere en beter beheersbare energiekosten

- Meer energie-onafhankelijkheid

- Toekomstbestendige vastgoed- en gebiedsontwikkeling

Programma (concept)
14.30 uur Ontvangst bij Heer Hugo
15.00 uur Presentatie Schouten Techniek & Eco-Well
15.45 uur Verplaatsing naar bouwplaats
16.00 uur Demonstratie op locatie
16.45 uur Terug naar Heer Hugo
17.00 uur Verdieping, panel en Q&A
17.30 uur Netwerkborrel
18.15 uur Einde

Deze bijeenkomst is interessant voor ondernemers, ontwikkelaars, installateurs, vastgoedpartijen en overheden die willen inspelen op de energie-uitdagingen van vandaag én morgen.

Aangeleverd door: VNO-NCW Noordwest-Holland (https://www.vno-ncwwest.nl/Evenementen/innovatieve-energievoorzieningen-in-de-gebouwde-omgeving/)

VNO NVW - innovatieve energievoorzieningen VNO NVW - innovatieve energievoorzieningen